12 Ocak 2013 Cumartesi

Özlemlerimm...

Sevgili Melommm beni mimlemişş....
Biraz hüzünlü bir mim olsada benim içinn yazdım işte.
Öyle çok özlemlerim var ki hayat ilerledikçe bizimde özlemlerimiz artıyor.
Hayat ilerliyor biz yaşlanıyoruz özlemlerimizde bizle büyüyüp koca dağlar oluyor.

♥Teyzemi özledimm, Polenimi özledim,Doğuş abimi özledimm.6-7 aydır Antalyadalar.O zamandır telefondna başka şekilde görüşemiyoruz.Adanadayken onlar anlamıyorsun çalışıyordum pek görüşemiyorduk ama özlemler bu kadar artmıyordu.Yanında yakınında ya istediğin an git gör ama başka şehirdeyse zor oluyor.

♥Çocukluğumu özledim annemin parka götürdüğü zamanları.O zamanlar çok arkadaşım vardı böyle değildi her gördüğümün yanına gider tanışır arkadaş olurdum.Parkta oyunlar oynardım hiç birşeyi takmaz umursamazdım.

♥Masumiyeti özledim hani o çocukluğumuzda yaramazlık yapsakta hep masumuzdur ya hayatın kötülüklerinden uzak apayrı bir dünyası olan bir daha geri hiç gelmiceğini bilsemde özledim işte.

♥Eski doğum günlerimi özledim tüm aile toplanır bir arada olurduk herkez bir sürü hediyeler alırdı teyzem her sene beni doğum günümün olduğu gün alır alışverişe götürür kıyafet alırdı. Annem pasta yapardı yada dışardan seçtiğim pastayı yaptırırdı bana hediye alırdı o günlerimi özledim.

♥Polişimle kavga ettiğimiz o küçüklük anılarımızı özledim.Hem birbirimizi çok severdik hemde hep kavga ederdik saç başa girer 2 dk sonra barışırdık.

♥Ailecek bir arada oturduğumuz günleri özledim şimdi o kadar az ki o günler bilgisayar hayatımıza girdiğinden beri koptuk gitti.Mutlaka birimiz bilgisayar başındayız ve hep beraber değiliz.

♥İlkokulu özledim o lastik atladığım, hulahop çevirdiğim günleri özledim.O ufacık boyumla nerelerde lastik atlardım cimbit gibiydim :D şimdiyse gücüm o kadar az ki.

İşte öyle çok duygulandım...
Daha o kadar şey özledim ki yaz yaz bitmiyor o yüzden burda bıraktım.
Bu mimi yapmayan herkezi mimliyorum....


Tepkiler:

0 Cici Yorum :

Yorum Gönder